O NAS

Jerzy Maciej Koba -  jestem fotografem z wykształcenia i z za-miłowania, fotografia to dzień powszedni i święto mojego życia, fotografia to ludzie, których spotykam i utrwalam w swojej i mojego aparatu pamięci. Od pewnego czasu zajmuję się też oprawą fotografii, obrazów, grafik i wszystkiego co da się oprawić. zapraszam do naszej pracowni i galerii.


Fotografia  - J.M.Koba

Zbyszek Kowalczyk -zainteresowanie fotografią zdeterminowało moje życie zawodowe stając się jednocześnie hobby i praca. Wykształcenie, wieloletnie


 

Jesteśmy zespołem, który z pasją realizuje powierzone nam zadania.

Pasja do fotografii wyznacza nasze szlaki.

Fotografia  - J.M.Koba

   Pracujemy razem od wielu lat, połączyła nas pasja do fotografii, trwamy dostosowując się do zmian technologi-cznych i rynkowych. Zaczynaliśmy od klasycznej fotografii, pracy w ciemni, powiększalnika i chemii, retuszu ołówkiem i pędzelkiem, aparatów analogowych i oświetlenia żarowego. Zdobywaliśmy i zdobywamy doświadcze-nie, poznajemy nowe technologie i metody pracy. Teraźniejszość to Photoshop i Lightroom czyli elektroniczna ciemnia i manipulacja obrazem i elektroniczny retusz. Wydruki wielkoformatowe to Epson 9900 z systemem tuszy UltraChrom HDR i niezwykła  jakość i trwałość. Wspaniałe papiery bawełniane i  płótna najlepszych światowych producentów, na których drukujemy fotografie o jakości kolekcjonerskiej, akceptowane przez muzea i galerie sztuki. Od kilku lat, by móc oferować Państwu usługi najwyższej jakości, zajęliśmy się  oprawą fotografii, obrazów i grafiki.

   Zmieniły się technologie, ale fotografia pozostała, nadal jest naszą pasją, dlatego też prowadzimy galerię „Profesjonalni Oprawcy”, której celem są spotkania z artystami oraz propagowanie fotografii i wydruków artystycznych.                        

      

  Zapraszamy do naszej pracowni gdzie zawsze  jesteśmy do dyspozycji - Jerzy Koba i Zbyszek Kowalczyk

Zmieniamy nasz świat !
strona w budowie.

W  prowadzonej przez nas galerii „Profesjonalni Oprawcy” organizujemy wystawy gdzie prezentujemy prace artystów z którymi współpracujemy. Są to twórcy pracujący w rożnych obszarach sztuki, których  prace drukujemy na specjalnych przeznaczonych do tego celu materiałach najlepszych producentów. Canson, Ilford, Hahnemule, Harman i Epson to światowa czołówka technologii przeznaczonych do reprodukcji dzieł sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się  z autorami i ich pracami, a jeżeli któraś z prac Państwa zainteresuje to  ... zapraszamy na stronę „Profesjonalni Oprawcy” gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.